درآمدزایی از پرسال چگونه است؟ آیا تا به حال به فکر درآمدزایی از آزمون ها و مسابقاتی که طراحی کرده اید افتاده اید؟ اگر شما مدیر یک موسسه یا دبیر و استادی هستید که مخاطبان زیادی دارید ، آیا می دانید می توانید از این افراد کسب درآمد داشته باشید؟

اگر شما مدیر یک نهاد ویا مکانی مانند مکان های مذهبی و… را در اختیار دارید و قصد دارید آزمون و مسابقه ای در بین مخاطبان خود برگزار کنید، آیا می دانید که شما می توانید از طریق این آزمون هم جوایز  آن را تهیه کنید و هم درآمدی داشته باشید؟

حتما با خودتون می پرسید چگونه؟ با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم .

درآمدزایی دبیران و موسسات آموزشی از پرسال

اگر شما دبیر و استادی مشهور ویا صاحب موسسه آموزشی مشهوری هستید و مخاطبان زیادی دارید که  آن ها می خواهند در آزمون هایی که شما طراحی  و برگزار می کنید شرکت کرده و خود را به صورت جدی محک بزنند می توانید از این افراد قبل از ورود به آزمونتان هزینه ای مثلا 1000 ، 2000 ، 5000 و هر مبلغ دیگری که مد نظرتان دارید را دریافت کنید .

به این ترتیب کسانی که بخواهند در آزمون های شما شرکت کنند ابتدا از طریق سامانه پرسال به یک درگاه پرداخت بانکی وصل شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت کرده و پس تکمیل پرداخت وجه مورد نظر شما اجازه شرکت در آزمون شما را دریافت کرده و مستقیما به صفحه پاسخ دهی به آزمون می روند .

در پایان نیز سامانه پرسال نیز 90 درصد جمع مبلغی که برای آزمون  شما پرداخت شده باشد را به حساب بانکی ای که شما معرفی کرده اید واریز می نماید.

به این ترتیب شما از طریق آزمون ساز آنلاین پرسال وبرگزاری آزمون های همیشگی خود برای مخاطبانتان  در این سامانه اقدام به درآمدزایی از پرسال برای خود کرده اید.

کافیست لینک آزمونی که طراحی نموده اید را در گروه ها و کانال هایی که می دانید مخاطبان شما در آن ها هستند ، منتشر کنید .

همچنین اگر عضو این سامانه هستید برای ورود به پنل مدیریت خود می توانید به  ورود به سامانه پرسال  مراجعه کنید

درآمدزایی اداره ها ، شرکت های خصوصی و اماکن از پرسال

اگر شما مدیر یک اداره ، شرکت  خصوصی و یا یک مکان مذهبی هستید، می توانید اقدام به درآمدزایی از پرسال کنید .

با دو مثال کاربردی بیشتر این موضوع را تو ضیح می دهیم.

اداره ها و شرکت های خصوصی

اگر شما بخواهید برای ورودی های جدید شرکت تان ، آزمون ورودی و استخدامی برگزار کنید می توانید مبلغی به عنوان هزینه شرکت در آزمون استخدامی را از داوطلبان متقاضی  شغل دریافت کنید .

به این ترتیب داوطلب متقاضی کار با پرداخت مبلغ مورد نظر شما که از قبل در سامانه پرسال وارد کرده اید ، مجوز شرکت در آزمون ورودی شما را دریافت می کند و پس از پرداخت وجه مستقیم به صفحه پاسخ دهی به سوالات آزمون هدایت می شود .

پس از پایان آزمون ، سامانه پرسال 90 درصد کل مبلغی که متقاضیان پرداخت کرده اند را به شرکت ویا اداره شما پرداخت می کند .

به این ترتیب شما می توانید علاوه بر جبران هزینه برگزاری آزمون ، حتی از طریق  آزمون ساز آنلاین و برگزاری این آزمون های ورودی درآمدزایی از پرسال نیز داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: شناخت آزمون ساز آنلاین پرسال

مسابقات فرهنگی مذهبی اماکن و هیئات مذهبی

اگر دقت کرده باشید بسیاری از هیئات مذهبی و مجالس فرهنگی در ایام خاصی از سال مانند اعیاد شعبانیه ، ایام محرم و صفر ، ماه رمضان و دیگر ایام های سال اقدام به طراحی و برگزاری مسابقاتی می کنند حال چه در سطح منطقه ای و چه در وسعت بیشتر مانند استان و کشوری.  تا به این ترتیب اگاهی و سطح دانش اقشار مختلف جامعه را رشد دهند.

این اقشار می توانند برای مسابقاتی که طراحی میکنند هزینه شرکت در مسابقه را از شرکت کنندگان دریافت نمایند و کسانی که تمایل داشته باشند در این مسابقه الکترونیکی شرکت کنند ابتدا وجه مورد نظر گروه تامین کننده را از طریق درگاه امن بانکی پرسال پرداخت نمایند و سپس به مرحله پاسخگویی به سوالات مسابقه هدایت شوند .

با این کار هم  میتوان از محل جمع آوری مبالغ پرداخت شده شرکت کنندگان جوایز نفیستری برای مسابقات در نظر گرفت و هم از باقیمانده وجوه دریافتی برای سایر برنامه های آن موسسه فرهنگی و مذهبی استفاده نمود .

سامانه پرسال پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه که خود شما تنظیم نموده اید ، 90 درصد کل مبلغ دریافتی را به هیئت و موسسه فرهنگی پرداخت نموده تا با خیالی راحت به سایر امور مسابقه و اختتامیه آن بپردازید.

برای ثبت نام در سامانه پرسال می توانید روی  ثبت نام سامانه پرسال   کلیک کرده و مسابقات مورد نظر خود را بسازید و  لینک آن را منتشر کنید .

پیشنهاد مطالعه : آزمون آنلاین راهکاری مقرون به صرفه

کافیست یکبار پرسال را امتحان کنید.

تحقیقات بازار
تحقیقات بازار چیست؟+ اصول و قواعد
طراحی آزمون آنلاین استخدامی
طراحی آزمون آنلاین استخدامی
فهرست