ساخت آزمون آنلاین رایگان برای مدارس. تا به حال  چقدر توانسته اید میزان یادگیری دانش آموزان مدرسه تان را به موقع ارزیابی کنید؟چگونه می توانید به والدین دانش آموزان برای شرایط (بد ، خوب) تحصیلی فرزندشان قبل از اینکه دیر شود گزارش دهید؟

در ایامی که مدارس به دلایل شرایط اضطرار و بحران ممکن است تعطیل شود چگونه وضعیت علمی و سطح آموزشی شاگردانتان را ارزیابی می کنید ؟

آیا می توانید راهی بیاندیشید که در هنگام آزمون ساعت مفید آموزشی تلف نشود ؟

چگونه می توانید از مصرف کاغذ برای امتحان های داخل مدرسه بکاهید و صرفه جویی کنید؟

یکی از مشکلات و معضلاتی که مدارس و والدین با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که مدرسه نمی تواند میزان یادگیری دانش آموزان را به خوبی و به موقع سنجیده ووضعیت تحصیلی دانش آموز را به والدین گزارش دهید .

از طرفی سرانه ای که بابت هر دانش آموز در سال تحصیلی به مدارس پرداخته می شود مبلغ ناچیزی می باشد که جواب گوی هزینه های جاری مدرسه و تهیه برگه های کاغذ برای امتحان و مصرف مدرسه نیست .

هنگامی که آموزگاری بخواهد  امتحانی برگزار کند ابتدا باید سوالاتی را طرح وتایپ کند ، سپس بعد از چاپ امتحان باید امتحان را در ساعت مفید آموزشی خود برگزار کرده و پس از برگزاری آزمون حال باید چندین ساعت را صرف تصحیح برگه های امتحانی کند .

این روند امتحان کاری سخت و طاقت فرسا می باشد زیرا اولا ساعت مفید آموزشی که می تواند صرف یک آموزش با کیفیت و درجه بالا شود ، برای برگزاری امتحان مصرف می شود و این باعث می شود که در آینده روند آموزش به صورت فشرده وبا کیفیت کمتر صورت گیرد  . دلیل دوم از آنجایی که برگزاری امتحان و تصحیح آن بیشتر از همه برای دبیر وقت گیر بوده از همین رو به دلیل سختی و وقت گیر بودن آن بیشتر ترجیه میدهند آن را به امتحان نیمسال بیاندازند.

اما با ساخت آزمون آنلاین رایگان در سامانه پرسال تمام این مشکلات به راحتی قابل حل می باشند .

با ساخت آزمون آنلاین رایگان در پرسال می توانید در هر موقعی که تمایل داشتید ودر هرزمانی اقدام به برگزاری آزمون های سنجش علمی دانش آموزان کنید  . با گرفتن خروجی اکسل می توانید از عملکرد هر دانش آموز به صورت فردی مطلع شده ودر صورت نیاز  به خانواده  اطلاع دهید.

همچنین با اجرای آزمون ها به صورت آنلاین می توانید در مصرف کاغذ به مقدار قابل توجهی صرفه جویی کنید .

حتی میتوانید آزمون های آنلاین را در خارج از تایم مدرسه و آموزش برگزار کنید و نگران حساسیت های برگزاری آزمون نباشید . زیرا تهمیدات بسیاری برای جلوگیری از تقلب در آزمون اندیشیده شده که می توانید به راحتی از هر تقلبی جلو گیری کنید . مثلا قابلیت نمایش تصادفی سوالات برای افراد شرکت کننده در آزمون یکی از ویژگی ها می باشد . به این صورت که  سوال 1  آزمون ممکن هست برای نفر بعدی سوال 5 باشد.  از دیگر قابلیت های آزمون می توان برنامه ریزی و دادن تاریخ و ساعت شروع و همچنین تاریخ و ساعت پایان مهلت آزمون دهی. همچنین  قابلیت جلوگیری از ورود چندباره دانش آموزان به امتحان جلوگیری می شود  تا دانش آموزان نتوانند در نمرات واقعی خود خللی ایجاد کنند . امکانات دیگری هم در این سامانه وجود دارد که بامطالعه مقاله زیر می توانید با آن ها آشنا شوید .

پیشنهاد مطالعه : آزمون آنلاین راهکاری مقرون به صرفه

مشکل دیگری که سامانه آزمون آنلاین پرسال حل کرده ، مشکل تصحیح سوالات و نمره دهی می باشد که با طراحی آزمون های تستی می توانید روند تصحیح آزمون و نمرات را به سامانه واگذار کنید  تا در این حالت ساعت ها وقت شما برای تصحیح  اوراق تلف نشود .

اما علاوه بر تصحیح آزمون ، این سامانه گزارش هایی نیز به شما می دهد مثلا بالاترین نمره ، کمترین نمره ، میانگین نمرات آزمون و…. که روند تحلیل سطح دانش ، دانش آموزان را برای شما آسان تر کرده است.

از دیگر امکانات و ویژگی هایی که در ساخت آزمون آنلاین رایگان توسط سامانه پرسال می توانید به دست آورید این است که می توانید آزمون را در داخل مدرسه نیز برگزار کنید برای این کار نیاز نیست هزینه های سنگین برای ایجاد سالن های امتحان الکترونیک بپردازید و تعدادی سیستم کامپیوتری محدود خریداری کنید . بلکه می توانید با خرید تعدادی تبلت ساده ونصب اپلیکیشن اندروید پرسال ، در مدرسه آزمون های الکترونیک برگزار کنید .

پیشنهاد مطالعه: شناخت آزمون ساز آنلاین پرسال

به این ترتیب با ساخت آزمون آنلاین رایگان  در پرسال می توانید تمام مشکلات و سختی ها و هزینه های برگزاری آزمون را تاحد قابل توجهی کاهش دهید.

برای ثبت نام و تجربه  ساخت آزمون آنلاین رایگان در این سامانه  کافیست روی  ثبت نام سامانه پرسال   کلیک کرده و پس از عضویت آزمون مورد نظر خود را ساخته و طراحی کنید.

کافیست یکبار سامانه آزمون آنلاین پرسال را امتحان کنید .

سامانه ایجاد آزمون آنلاین برای موسسات
آزمون ساز آنلاین
شناخت سایت آزمون ساز آنلاین پرسال
فهرست