سامانه ایجاد آزمون آنلاین برای موسسات و آموزشگاه ها. موسسات آموزشی زیادی مانند موسسه های آمادگی برای کنکور ، موسسه های  آموزش زبان و آموزشگاه های تعلیم رانندگی وجود دارند  که در فواصل معین زمانی مشخصی ، به طور معمول از داوطلبین خود آزمون هایی را می گیرند.

موسسه های آموزش و آمادگی برای کنکور

موسسه های آمادگی برای کنکور زیادی وجود دارند که به طور معمول هر دو هفته یکبار طبق جدول زمانبندی  و سر فصل های درسی  اعلامی خود ،  آزمون هایی را برگزار می کنند و علاو ه بر آن  دفترچه های آزمونی را برای منازل به داوطلبان خود می دهند .

اگر با خود کمی به حجم کاغذی که در این باره توسط این موسسات مصرف می شود و  همچنین نیروی انسانی  که برای برگزاری آزمون به خدمت گرفته می شوند ، فکر کنید احتمالا به ارقام خیلی بزرگی خواهید رسید که این رقم و هزینه هر دو هفته یکبار صرف برگزاری آزمون های هماهنگ در سراسر کشور می شود .

آموزشگاه های تعلیم رانندگی

آموزشگاه های تعلیم رانندگی نیز به همین صورت  ، هنگامی که داوطلبان متقاضی  گواهینامه ،  برای اینکه بتوانند در آزمون داخل شهر شرکت کنند و در انتها گواهینامه بگیرند نیاز دارند که ابتدا از مانعی به نام آزمون آئین نامه عبور کنند . برگزاری آزمون آئین نامه از آنجایی که در طول یکسال به تعداد زیادی در کشور برگزار می شود هزینه ها و مصرف کاغذ زیادی را  مانند موسسات آموزشی کنکور به دنبال دارد .

موسسات آموزش زبان

موسسه های آموزش زبان نیز پس از پایان نیمسال آموزشی ( اتمام یک ترم ) برای تعیین سطح دانشجویان و رتبه بندی آنان نیاز دارند که آزمون تعیین سطح از این افراد بگیرند ، که مثل دو دسته قبلی این موسسات نیز مجبور خواهند بود  هزینه زیادی را برای برگزاری  آزمون پرداخت کنند .

ولی  ما راه حل بهتر و کم هزینه تری را برای شما در نظرگرفته و پیشنهاد میکنیم. سامانه آزمون آنلاین پرسال راه حل شما برای این شرایط است.

برای ثبت نام در سامانه ایجاد آزمون آنلاین پرسال می توانید روی  ثبت نام سامانه پرسال   کلیک کرده و آزمون مورد نظر خود را ساخته و طراحی و  برای داوطلبین خود منتشر  کنید .

شما در موسسه آموزشی خود می توانید اقدام به طراحی و ایجاد آزمون آنلاین مورد نظر خود نموده  و پس از اعمال تنظیمات مورد نظر خود مانند ساعت شروع و پایان ، مهلت آزمون ، تاریخ شروع امتحان و.. برای آزمون، لینک آن را به داوطلبین ارسال کرده و یا از طریق اپلیکیشن اندروید سامانه اقدام به برگزاری آزمون آنلاین کنید.

به این ترتیب علاوه بر اینکه در مصرف کاغذ موسسه شما صرفه جویی کرده و خللی در امر آزمون هایش وارد نشده ، به مقدار قابل توجهی  هزینه های برگزاری آزمون نیز برای موسسه کاهش می یابد.

همچنین موسسه های آموزشی که به صورت کشوری  نیز فعالیت می کنند ، نگران نباشند. سامانه آزمون آنلاین پرسال  امکان ایجاد آزمون آنلاین و هماهنگ کشوری نیز درخود دارد و جای هیچ نگرانی در این زمینه  برایتان نیست.شما به راحتی می توانید آزمون های برنامه ریزی شده کشوریتان را در قالب آزمون آنلاین برگزار کنید ، بدون هیچ اختلال و مشکلی در روند آزمون.

از آنجایی که اکثر آزمون های موسسات خصوصی به صورت تستی می باشند ، این سامانه می تواند امر تصحیح آزمون را نیز انجام دهد ( البته نمایش نتیجه آزمون به داوطلب ، بر اساس دلخواه و شرایط موسسه شما می باشد ) . شما در انتها می توانید نتایج آزمون را در قالب یک فایل اکسل دانلود نمایید و به این ترتیب علاوه بر آگاهی کلی از نتایج آزمون ، از ریز عملکرد داوطلبین خود نیز آگاه شوید.

اگر شما صاحب و مدیر موسسه مشهوری درسطح کشور هستید که داوطلبان  تمایل دارند برای محک بیشتر خود در بعضی از آزمون های شما به صورت موردی شرکت کنند ، ولی تمایلی به ثبت نام تمام دوره یکساله و پرداخت شهریه موسسه  شما را ندارند ، نیز راه حلی اندیشیده ایم.

به این صورت که شما می توانید پس از طراحی و  ایجاد آزمون آنلاین  ، وجهی را به عنوان هزینه و حق شرکت در آزمون در نظر گرفته و از داوطلبان شرکت در آزمون آن مبلغ را به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه پرداخت بانکی سامانه پرسال دریافت کنید .

به این ترتیب اشخاصی که در دوره های کامل شما ثبت نام نکرده اند ،  با پرداخت حق شرکت در آزمون هایی که شما در نظر گرفتید ، میتوانند در آزمون های شما شرکت کنند .

برای موسسات آموزش زبان که تمام قسمت های آزمون به زبان انگلیسی می باشند نیز این قابلیت فراهم شده که پس از ایجاد آزمون آنلاین ، با انتخاب چپ چین کردن سوالات  ، تمام المان های دخیل در آزمون نیز به زبان انگلیسی تغییر حالت داده و به این ترتیب تمام  اهداف آزمون های این موسسات درسامانه آزمون آنلاین پرسال در عالی ترین سطح کیفیت  محقق  خواهد شد .

این را به خاطر داشته باشید که در هنگام ایجاد آزمون آنلاین در سامانه پرسال ، امکانات و قابلیت های فراوانی در اختیار شما قرار داده می شود تا با استفاده از آن ها بتوانید یک آزمون آنلاین خوب و با کیفیت مورد نظرتان را برای داوطلبان خود طراحی و آماده کنید . در لینک زیر می توانید به صورت کاملتری با  امکانات  و قابلیت های سامانه بیشتر آشنا شوید.

پیشنهاد مطالعه : آزمون آنلاین راهکاری مقرون به صرفه

این نکته را به خاطر داشته باشید با برگزاری آزمون های موسسه خود به صورت آنلاین علاوه بر اینکه به مقدار قابل توجهی می توانید در مصرف کاغذ و هزینه های برگزاری آزمون جلوگیری کنید ، از اتلاف وقت نیروهایی که برای مراقبت از آزمون در نظر میگیرید نیز میتوانید بکاهید.

کافیست یکبار ما را امتحان کنید .

طراحی آزمون آنلاین استخدامی
طراحی آزمون آنلاین استخدامی
ساخت آزمون آنلاین رایگان برای مدارس و دانشگاه
ساخت آزمون آنلاین رایگان برای مدارس
فهرست