چرا سایت آزمون ساز آنلاین پرسال ؟

از آن جایی که  برای برگزاری آزمون و ایجاد یک سایت آزمون آنلاین به مدیریت چندین جریان کاری نیاز بوده و مدیریت این جریان ها کاری سخت  می باشد ،  پرسال این امر را برای شما آسان ساخته تا با خیالی راحت و آسوده  بتوانید با استفاده از آزمون ساز آنلاین این سامانه امتحان های مورد نظر خود را بدون هیچ دغدغه در زمینه مدیریت و شرایط برگزاری آزمون ،  برگزار کنید .

در واقع اگر بخواهیم بهتر وخلاصه تر بگوییم  آزمون ساز آنلاین پرسال سامانه ای است که به وسیله آن شما  می توانید آزمون ها و تست های مورد نظر خود را چه در ایامی که مدارس و دانشگاه ها به دلایلی تعطیل هستند و چه در ایامی که سیستم آموزشی در حالت عادی بر قرار بوده می توانید برای دانشجویانتان برگزار کرده واز مزیت های متنوع این سامانه بهره مند شوید.

 اهداف سایت آزمون ساز آنلاین

فرایند یادگیری امری چالش بر انگیز بوده و کاملا به  میزان توجه و علاقه مندی فراگیر بستگی دارد . ارزیابی و سنجش آنچه آموزش داده شده بسیار سخت تر است زیرا این امر به اساتید و دبیرانی احتیاج دارد که هم عملکرد و هم میزان دانش فراگیران را دنبال کنند . بر همین اساس یک آزمون خوب و استاندارد  وموثر به آزمونی گفته می شود که پرسش های خوبی داشته باشد یعنی سوالاتی که برای آزمون طراحی میکنید علاوه بر ارزیابی فراگیران  باید برای آن ها یک فرصت یادگیری را فراهم کند یعنی موانع یادگیری آن موضوع را برطرف کرده و انتقال یادگیری را آسان تر کند .

نوع سوالات قابل استفاده در آزمون ساز آنلاین

در سایت آزمون ساز آنلاین  پرسال  می توانید  انواع سوالات دلخواه خود را به کار ببرید . سوالاتی  مانند  درست/نادرست، سوالات چند گزینه ای، پر کردن جاهای خالی ، سوالات تشریحی و… که با امکان امکان گزارش گیری های متفاوت برای شما که طراح آزمون هستید فراهم شده است .

تعیین زمان برای آزمون آنلاین

در آزمون ساز آنلاین  امکانات زیادی از لحاظ شروط زمانی آزمون در اختیار شما قرار داده شده است . به عنوان مثال می توانید مدت زمان برگزاری آزمون ، تاریخ شروع و پایان آزمون ، ساعت شروع و پایان آزمون ، امکان قرار دادن زمان پاسخ گویی  برای هر سوال به صورت جداگانه  که در این حالت سامانه به محض تمام شدن زمان پاسخگویی سوال به صورت اتوماتیک به سوال بعدی رفته و قابلیت بازگشت به سوال قبلی را کاربر نخواهد داشت.

امکان نمایش نتایج آزمون پس از اتمام آزمون

این قابلیت برای آزمون های تستی آنلاین پرسال تعبیه شده و توصیه می کنیم که پس از اتمام آزمون تستی ، نمره را به همراه کارنامه تحلیلی امتحان با شرکت کننده به اشتراک بگذارید همچنین قابلیت بارم بندی و تصحیح سوالات تشریحی برای استاد  در سوالات آزمون نیز تعبیه شده که در این حالت می توانید سوالات را تصحیح کرده و بارم هر سوال را بر اساس میزان درستی به دانش آموز اعطا کرده تا در پایان در لینک مشاهده کارنامه که به دست دانش آموز قرار دارد نمرات اعمال گردد . البته اگر در صورتی که آزمون ورودی یا امتحان استخدامی  می گیرید و نمی خواهید نتایج به شرکت کنندگان نشان داده شود، می توانید مشاهده نتایج را نیز  غیر فعال کنید.

قابلیت برگزاری آزمون های زبان خارجه

با تنظیم قابلیت چپ چین کردن سوالات   در آزمون ساز آنلاین پرسال تمامی المان ها و کلید های موجود در صفحه آزمون به حالت انگلیسی تغییر یافته و شرایط برگزاری آزمون برای بهتر برگزار کردن این نوع آزمون ها  مناسب می شود .

امکان ساخت و برگزاری آزمون آنلاین در اپلیکیشن پرسال

با استفاده از اپلیکیشن پرسال می توانید اقدام به ساخت و برگزاری آزمون های آنلاین کرده و همچنین می توانید با استفاده از این اپلیکیشن و خرید تعدادی تبلت ساده  اقدام به ایجاد سالن های آزمون الکرونیک کرده و در هزینه های ساخت این سالن ها به میزان قابل توجهی صرفه نمایید .

برای آشنایی بیشتر با دیگر امکانات و قابلیت های سامانه آزمون ساز آنلاین پرسال به مقاله زیر مراجعه کنید .

مطالعه بیشتر : آزمون آنلاین راهکاری مقرون به صرفه در عرصه آزمون

برای ثبت نام و تجربه  ساخت آزمون آنلاین این سامانه  کافیست روی  ثبت نام سامانه پرسال   کلیک کرده و پس از عضویت آزمون مورد نظر خود را ساخته و طراحی کنید.

 

ساخت آزمون آنلاین رایگان برای مدارس و دانشگاه
ساخت آزمون آنلاین رایگان برای مدارس
نظرسنجی در بیمارستان ها
نظرسنجی در بیمارستان ها و مراکز درمانی
فهرست